kwi 10 2017

Higuain zdobywa dwa razy, aby ponownie wygrać...

Komentarze: 0

Gonzalo Higuain wraca do Formuły we właściwym czasie dla Juventusu.

Higuain nie strzelił w pięciu meczach, a dwie bramki przeciwko byłemu klubowi Napoli w środę tygodnia, kiedy Juventus przeszedł do finału Pucharu Włoch. A bramkarz strzelił kolejną bramkę, aby strzelić Bianconeri przez Chievo Verona 2: 0 w Serie A w sobotę.

Juventus przeszedł dziewięć punktów od drugiej rundy Romów, która w niedzielę odwiedza Bolonię.

Massimiliano Allegri ma nadzieję, że Higuain może uczynić go trzy z trzech, gdy Juventus gospodarzem Barcelony w pierwszym meczu ćwierćfinału Ligi Mistrzów we wtorek.

W 23 minucie złamał blokadę dzięki fantastycznej pomocy z Paulo Dybali, który skoczył prawą flanką, po czym odepchnął rywala, aby strzelił w dno dolnym rogu.

Higuain niemal podwoił swój punkt w punkcie godzinowym z obracającym się wysiłkiem, który przeleciał tuż za prawym rogiem.

Miał inne szanse na zdobycie bramki, zanim wreszcie zdobył swoją sekundę, sześć minut po upływie czasu, po dobrej pracy z Dybali w starciu z Stephanem Lichtsteinerem, który pokonał Higuaina, aby kontrolować i skręcać w prawym dolnym rogu.

To był kapitan Juventusu, Gianluigi Buffon, zajął 616. miejsce w Serie A, który przeszedł na drugą pozycję w klasyfikacji generalnej za Paolo Maldini, który wycofał się po rzucie 647.