Najnowsze Wpisy

linkologia.pl spis.pl

Wszystko było już stracone, więc oczywiście Arsenal w imponujący start na rewanżu z Bayernem Monachium w rundzie Ligi Mistrzów 16 we wtorek.

Co lepszego czasu, mimo wszystko, aby ostatecznie wyświetlić trochę dobrej formie, niż gdy jesteś już tracąc 5-1 z pierwszego meczu młotkiem trzy tygodnie wcześniej. Do londyńczyków i ich menedżer Arsene Wenger szyku, to jest po prostu wstyd, że trwało to tylko do połowy. I tak, podczas gdy Kanonierzy dostał tylko jedną bramkę w tej nadrzędnej połowie Bayern dostał pięć więcej w nich.

To prawda, Arsenal przegrał 5-1 z Bayernem ponownie. W domu. I tak, twoja matematyka jest poprawna. To sprawiło, że to 02/10 łączna wygrana Bayernu, który wkroczył ćwierćfinale z nieprawdopodobną łatwością.

Drugi zniszczenia przez niemieckie Czarów od Kanonierów wody kroczenie będzie dalej amp presję dla klubu rozstać się z Wenger, którego kontrakt wygasa w lecie, ale kto ma podobno zaproponowano nowy kontrakt na przedłużenie jego pobytu dwie dekady. Arsenal ma teraz stracił pięć swoich ostatnich siedmiu meczach i nie udało się przetrwać rundę 16 Ligi Mistrzów przez siedem lat z rzędu. Stwierdzono również, oczywiście, było kilkanaście sezonów od ostatniego Arsenal wygrał Premier League, a to na pewno nie będzie w tym roku albo, pozostaje liderem Chelsea o 16 punktów.

pilkaskiesklep : :

Lionel Messi i Neymar strzelił trzy spektakularne cele zachować Barcelona szczycie ligi hiszpańskiej po routingu Celta Vigo 5-0 w sobotę.

Te przebłyski geniuszu od barcelońskiej najlepiej może dać pauzę dla każdego, kto myśli, że Paris Saint-Germain 4-0 poduszkę jest z pewnością nie do pokonania są środę w drugim meczu Ligi Mistrzów round-of-16 głosów.

Wyświetlacz zastraszenia również wyposażony w pierwszym meczu, ponieważ trener Luis Enrique ogłosił, że opuści klub po zakończeniu sezonu.

Oprócz dwóch bramek, Messi również przyczyniły się do utworzenia drugiej połowy strajków przez Ivan Rakitic i Samuel Umtiti, zajmujących piekący zwycięstwo do dobrej strony Celta, który pokonał Barcelonę i Real Madryt w tym sezonie.

Messi już trafił w słupek, zanim otworzył wynik na Camp Nou z mistrzowską wysiłku solo.

goli Messiego wziął ligowego wiodących tally do 23, w tym 14 w ostatnich 12 meczach ligowych. Byli też jego 37. i 38-te celem w tak wielu występach w tym sezonie.

Obaj napastnicy przyczyniły wynik Rakitic za. Po przejściu przez Umtiti dostać swoją pierwszą bramkę dla Barcelony, Messi ograniczona zwycięstwo przed dodaniem kilku rozkwita w późnych ataków poszło blisko produkuje jeszcze więcej bramek.

Christian Pulisic może nie rozpoczął się dla Borussii Dortmund, ale na pewno wykonane zgodnie z jego najlepszą opportunityoff ławce.

Amerykanin wszedł do meczu z Bayer Leverkusenfor kontuzjowanego Marco Reus w 44. minucie, a udało mu się strzelić 77th, jak jego zespół coasted do wygranej 6-2 w domu.

Pulisic rozpoczął grę uruchamiając dół z prawej strony boiska, znalezienie Eric Durma, który oddał piłkę do Pulisic w polu na bramkę.

Pulisic, który również podniósł asystę w meczu, a teraz ma trzy gole w Bundeslidze w tym sezonie.

Tymczasem Leverkusen Chicharito wykonane pojawienie się w drugiej połowie, ale Meksykanin nie był w stanie zrobić wielki wpływ na jego boku.