mar 15 2017 Leicester City pożyczki z Sevillą w Lidze...
Komentarze: 0

Jakoś, w jakiś sposób, Leicester City dotarł do ćwierćfinału Ligi Mistrzów.

bajkowy uruchomić klubu w ubiegłym sezonie w Premier League tytuł od dawna rozerwał się i zawraca się trudnych realiach twardej walce o utrzymanie w okresie obserwacji po zakończeniu kampanii. Menadżer Miracle Claudio Ranieri został zwolniony i zastąpiony przez swojego asystenta, Craig Szekspira.

Ale w Europie, Leicester udało się przedłużyć swój pierwszy sezon konkurencji Ligi Mistrzów we wtorek o wygranej 2-0 w domu ponad 10-osobowej Sevilla, żyjący późny kary, które zostały wysłane na rzecz dogrywki - drugi zapisywane kara Sevilla Serie. The Foxes wygrał 3-2 w dwumeczu, po przegranej w pierwszym meczu 2-1 w Hiszpanii.

To Leicester powinien przetrwać rundę pucharowej przeciwko Sevilli, wszystkich zespołów, jest szczególnie godne uwagi. Hiszpanie wygrali trzy ostatnie edycje Europa League, dając im prawie niezrównane wrażenia w domu i żyjący z dala pucharowej więzi po prostu jak te. Leicester, oczywiście, nie ma takiego doświadczenia w ogóle.

odmłodzony boku Szekspira wciśnięty dobrze i przeniósł się wspólnie, choć twierdzi większość posiadania i strzały w pierwszej połowie. Jeśli Sevilla miała więcej z piłką w drugim akcie, jednak byłoby to ścięgno się z Samir Nasri za wysyłanie-off dla dwóch głupich fauli - niepotrzebnym siekać na Wilfred Ndidi i Headbutt na Jamie Vardy. To sprawiło, że trudno dostać się do celu jest potrzebny do odzyskania od Wes Morgan i celów Marc Albrighton jest.

pilkaskiesklep : :
mar 14 2017 Zwycięstwo nad Juve Milan nie był ładny,...

To nie był ładny, ale na tym etapie sezonu to nie musi być. Choć Juventusu 2-1 zwycięstwo nad AC Milan w ostatni piątek nocy nie będzie spadać ich najlepsze wykonanie kampanii Bianconeri wciąż znajdują się osiem punktów przewagi na szczycie tabeli w wyniku zwycięstwa. Może miały 24 strzałów na bramkę, siedem minut doliczonego czasu gry i kontrowersyjny rzut karny, ale Juve w końcu znalazł sposób, aby umieścić trzy punkty na tablicy, kontynuując odłączają się od stada goni.

Każdy zespół title-gonić będą miały te gry, w których potrzebne są ogromne kawałek szczęścia kopać się z konkursu trudne. Gianluigi Donnarumma wydawała niepokonany w czasach, zwłaszcza w drugiej połowie, a Juve rzucił wszystko, co mieli na niego. Remis spojrzał pewność, z Roma i Napoli lizanie wargi w możliwie pozostawia złudzeń od mistrzów.

Na szczęście sędzia Davide Massa hojnie ewidentny rzut karny dla piłki ręcznej Mattia De Sciglio głąb doliczonym czasie gry, chociaż powtórki pokazują, że istnieje określona kontakt między kulą i dłoni. De Sciglio i Milan będzie się czuć ciężko wykonane przez, ale jego ręka nie zatrzymać piłkę przed grał w polu pozostawiając się podatne na karane.

Czy chcesz, aby nazwać to szczęście lub nagroda za to, że uporczywe napastnikowi na bramkę Mediolanu, Juve były bez wątpienia ulgę. Zostali wypuszczać potencjalne wpadka pomimo ich średniej wycieczkę i były tylko zbyt szczęśliwy odejść z trzech ogromnych punktów, gdy taki wynik wyglądał mało prawdopodobne. Określenie "wygranej brzydka" jest zawsze stosowana jako cecha mistrzów, a to z pewnością jedna z tych zwycięstw Grind-it-out.

mar 13 2017 Zidane pochodzi cierpliwości firmy Real...

Zinedine Zidane pochwalił jego boku Real Madryt za przybycie dzięki grze test z Realem Betis wygrać 2-1 na Bernabeu w niedzielę i kołaczę rywalizuje Barcelona od szczytu La Liga.

Prawdziwe spadały do ​​kłopotliwej własnej bramki przez bramkarza Keylor Navas w pierwszej połowie, ale odwrócił losy spotkania z nagłówkiem nurkowania z najlepszym strzelcem Cristiano Ronaldo przed przerwą i późnej kapusty bramce kapitana Sergio Ramos z rogu.

Prawdziwe góry klasyfikacji generalnej na 62 punktów, dwa nad Barceloną, która doznała wstrząsu 2-1 porażki na zmaga Deportivo La Coruna cztery dni po ich epickiej 6-1 zwycięstwo nad Paris Saint Germain na Camp Nou wziął je do Ligi Mistrzów ćwierćfinale ,

Betis była trzecia drużyna w czterech meczach na objęcie prowadzenia Realem po Las Palmas i Napoli i przy każdej okazji boku Zidane dostał z powrotem w grze z celem ze zbioru kawałku.

Zidane wycofał również Navas po prawdziwych fanów wygwizdany bramkarza, który zamienił miękkie uderzenie z Antonio Sanabria do własnej bramki i był nie szczęście być wysłany wcześniej w meczu na upending Betis skrzydłowego Darko Brasanac.

mar 09 2017 Barcelona czyni historię z 6-1 comeback...