mar 14 2017

Zwycięstwo nad Juve Milan nie był ładny,...

Komentarze: 0

To nie był ładny, ale na tym etapie sezonu to nie musi być. Choć Juventusu 2-1 zwycięstwo nad AC Milan w ostatni piątek nocy nie będzie spadać ich najlepsze wykonanie kampanii Bianconeri wciąż znajdują się osiem punktów przewagi na szczycie tabeli w wyniku zwycięstwa. Może miały 24 strzałów na bramkę, siedem minut doliczonego czasu gry i kontrowersyjny rzut karny, ale Juve w końcu znalazł sposób, aby umieścić trzy punkty na tablicy, kontynuując odłączają się od stada goni.

Każdy zespół title-gonić będą miały te gry, w których potrzebne są ogromne kawałek szczęścia kopać się z konkursu trudne. Gianluigi Donnarumma wydawała niepokonany w czasach, zwłaszcza w drugiej połowie, a Juve rzucił wszystko, co mieli na niego. Remis spojrzał pewność, z Roma i Napoli lizanie wargi w możliwie pozostawia złudzeń od mistrzów.

Na szczęście sędzia Davide Massa hojnie ewidentny rzut karny dla piłki ręcznej Mattia De Sciglio głąb doliczonym czasie gry, chociaż powtórki pokazują, że istnieje określona kontakt między kulą i dłoni. De Sciglio i Milan będzie się czuć ciężko wykonane przez, ale jego ręka nie zatrzymać piłkę przed grał w polu pozostawiając się podatne na karane.

Czy chcesz, aby nazwać to szczęście lub nagroda za to, że uporczywe napastnikowi na bramkę Mediolanu, Juve były bez wątpienia ulgę. Zostali wypuszczać potencjalne wpadka pomimo ich średniej wycieczkę i były tylko zbyt szczęśliwy odejść z trzech ogromnych punktów, gdy taki wynik wyglądał mało prawdopodobne. Określenie "wygranej brzydka" jest zawsze stosowana jako cecha mistrzów, a to z pewnością jedna z tych zwycięstw Grind-it-out.