mar 21 2017

Juventus wygrywa 1-0 w Sampdorii, ale traci...

Komentarze: 0

Juventus wygrał 1: 0 w Sampdoria w niedzielę, ale pozostanie po cenach po przegranym Paulo Dybala z kontuzją przed trudnym biegiem meczów.

Trener Massimo Mediolan ma nadzieję, że Dybala powróci do zdrowia podczas przerwy na arenie międzynarodowej i że reprezentacja Argentyny będzie w stanie zmierzyć się z napastnikiem Napoli w lidze, a następnie w drugiej połowie półfinału Pucharu Włoch, który prowadzi 3-1.

Dybala rzucił się na krótko przed półgodzinnym znakiem z problemem mięśni i został zastąpiony Marko Pjaca.

Juventus gospodarzem Barcelony w pierwszym meczu ich ćwierćfinału Ligi Mistrzów w dniu 11 kwietnia. Juventus pozostawał oczywiście na bezprecedensowym szóstym kolejnym tytule Serie A, który pozostał o ośmiu punktach od Romów i 10 przed Napoli.

Już w 7 minucie Juan Cuadrado strzelił jedynego gola w meczu, który trafił w poprzek Krzyża Kwadła Asamoah.

Rezerwowy bramkarz Christian Puggioni był w zawieszeniu Emiliano Viviano, a on odepchnął kilka dobrych oszczędności, by zaprzeczyć Gonzalo Higuainowi.

Bramkarz Juventus Gianluigi Buffon wyznaczył nowy rekord klubowy, gdy miniony 39,681 minut Serie A dla Bianconeri.