mar 05 2017

Christian Pulisic wyniki jak Dortmund tras...

Komentarze: 0

Christian Pulisic może nie rozpoczął się dla Borussii Dortmund, ale na pewno wykonane zgodnie z jego najlepszą opportunityoff ławce.

Amerykanin wszedł do meczu z Bayer Leverkusenfor kontuzjowanego Marco Reus w 44. minucie, a udało mu się strzelić 77th, jak jego zespół coasted do wygranej 6-2 w domu.

Pulisic rozpoczął grę uruchamiając dół z prawej strony boiska, znalezienie Eric Durma, który oddał piłkę do Pulisic w polu na bramkę.

Pulisic, który również podniósł asystę w meczu, a teraz ma trzy gole w Bundeslidze w tym sezonie.

Tymczasem Leverkusen Chicharito wykonane pojawienie się w drugiej połowie, ale Meksykanin nie był w stanie zrobić wielki wpływ na jego boku.