mar 08 2017

Bayern Monachium stawia kolejne pięć przeszłości...

Komentarze: 0

Wszystko było już stracone, więc oczywiście Arsenal w imponujący start na rewanżu z Bayernem Monachium w rundzie Ligi Mistrzów 16 we wtorek.

Co lepszego czasu, mimo wszystko, aby ostatecznie wyświetlić trochę dobrej formie, niż gdy jesteś już tracąc 5-1 z pierwszego meczu młotkiem trzy tygodnie wcześniej. Do londyńczyków i ich menedżer Arsene Wenger szyku, to jest po prostu wstyd, że trwało to tylko do połowy. I tak, podczas gdy Kanonierzy dostał tylko jedną bramkę w tej nadrzędnej połowie Bayern dostał pięć więcej w nich.

To prawda, Arsenal przegrał 5-1 z Bayernem ponownie. W domu. I tak, twoja matematyka jest poprawna. To sprawiło, że to 02/10 łączna wygrana Bayernu, który wkroczył ćwierćfinale z nieprawdopodobną łatwością.

Drugi zniszczenia przez niemieckie Czarów od Kanonierów wody kroczenie będzie dalej amp presję dla klubu rozstać się z Wenger, którego kontrakt wygasa w lecie, ale kto ma podobno zaproponowano nowy kontrakt na przedłużenie jego pobytu dwie dekady. Arsenal ma teraz stracił pięć swoich ostatnich siedmiu meczach i nie udało się przetrwać rundę 16 Ligi Mistrzów przez siedem lat z rzędu. Stwierdzono również, oczywiście, było kilkanaście sezonów od ostatniego Arsenal wygrał Premier League, a to na pewno nie będzie w tym roku albo, pozostaje liderem Chelsea o 16 punktów.