mar 09 2017

Barcelona czyni historię z 6-1 comeback...

Komentarze: 0

Barcelona zakończyła największy comeback w historii Ligi Mistrzów pokonując Paris Saint-Germain 6-1 dotrzeć do ćwierćfinału w środę, strzelając decydującą bramkę na 6-5 w dwumeczu zwycięstwo w piątej minucie doliczonego czasu gry.

Z Neymar w formularzu natchnionego, Barcelona zdobył trzy razy z 88. minuty. Dramatyczny późnym celem Sergi Roberto jest ustanowiony przez Neymar wysłana fani Camp Nou dzikie i uczynił ich zespół pierwszy odrobić porażkę 4-0 w pierwszym meczu, ponieważ format Champions League rozpoczął w sezonie 1992-93.

PSG wydawało się pewne, aby przejść po Edinson Cavani zdobył cenny dala gola po otwierającej salwy Barcelony trzech bramek, które obejmowały karę Lionel Messi.

Barcelona potrzebne trzy kolejne cele, aby przejść, a wyczyn wydawało się niemożliwe nawet po Neymar trafił do siatki z rzutu wolnego w 88. minucie.

Ale napastnik Brazylia wykorzystał rzut karny w 90., a następnie kontynuowane z rozdrobnione przejściu dla zastąpi Roberto popchnąć piłkę poza bramkarz Kevin Trapp w doliczonym czasie gry.

'' Jest to najlepszy mecz w mojej karierze, '' Neymar powiedział. '' Trudno było po meczu w Paryżu. W ubiegłym tygodniu byłem szalony, aby zagrać ten mecz i zrobiliśmy historię. Powiedziałem Sergi Roberto, aby w tym obszarze, który chciał zdobyć bramkę. ''