Archiwum marzec 2017, strona 1

mar 09 2017 Barcelona czyni historię z 6-1 comeback...
Komentarze: 0

Barcelona zakończyła największy comeback w historii Ligi Mistrzów pokonując Paris Saint-Germain 6-1 dotrzeć do ćwierćfinału w środę, strzelając decydującą bramkę na 6-5 w dwumeczu zwycięstwo w piątej minucie doliczonego czasu gry.

Z Neymar w formularzu natchnionego, Barcelona zdobył trzy razy z 88. minuty. Dramatyczny późnym celem Sergi Roberto jest ustanowiony przez Neymar wysłana fani Camp Nou dzikie i uczynił ich zespół pierwszy odrobić porażkę 4-0 w pierwszym meczu, ponieważ format Champions League rozpoczął w sezonie 1992-93.

PSG wydawało się pewne, aby przejść po Edinson Cavani zdobył cenny dala gola po otwierającej salwy Barcelony trzech bramek, które obejmowały karę Lionel Messi.

Barcelona potrzebne trzy kolejne cele, aby przejść, a wyczyn wydawało się niemożliwe nawet po Neymar trafił do siatki z rzutu wolnego w 88. minucie.

Ale napastnik Brazylia wykorzystał rzut karny w 90., a następnie kontynuowane z rozdrobnione przejściu dla zastąpi Roberto popchnąć piłkę poza bramkarz Kevin Trapp w doliczonym czasie gry.

'' Jest to najlepszy mecz w mojej karierze, '' Neymar powiedział. '' Trudno było po meczu w Paryżu. W ubiegłym tygodniu byłem szalony, aby zagrać ten mecz i zrobiliśmy historię. Powiedziałem Sergi Roberto, aby w tym obszarze, który chciał zdobyć bramkę. ''

pilkaskiesklep : :
mar 08 2017 Bayern Monachium stawia kolejne pięć przeszłości...

Wszystko było już stracone, więc oczywiście Arsenal w imponujący start na rewanżu z Bayernem Monachium w rundzie Ligi Mistrzów 16 we wtorek.

Co lepszego czasu, mimo wszystko, aby ostatecznie wyświetlić trochę dobrej formie, niż gdy jesteś już tracąc 5-1 z pierwszego meczu młotkiem trzy tygodnie wcześniej. Do londyńczyków i ich menedżer Arsene Wenger szyku, to jest po prostu wstyd, że trwało to tylko do połowy. I tak, podczas gdy Kanonierzy dostał tylko jedną bramkę w tej nadrzędnej połowie Bayern dostał pięć więcej w nich.

To prawda, Arsenal przegrał 5-1 z Bayernem ponownie. W domu. I tak, twoja matematyka jest poprawna. To sprawiło, że to 02/10 łączna wygrana Bayernu, który wkroczył ćwierćfinale z nieprawdopodobną łatwością.

Drugi zniszczenia przez niemieckie Czarów od Kanonierów wody kroczenie będzie dalej amp presję dla klubu rozstać się z Wenger, którego kontrakt wygasa w lecie, ale kto ma podobno zaproponowano nowy kontrakt na przedłużenie jego pobytu dwie dekady. Arsenal ma teraz stracił pięć swoich ostatnich siedmiu meczach i nie udało się przetrwać rundę 16 Ligi Mistrzów przez siedem lat z rzędu. Stwierdzono również, oczywiście, było kilkanaście sezonów od ostatniego Arsenal wygrał Premier League, a to na pewno nie będzie w tym roku albo, pozostaje liderem Chelsea o 16 punktów.

mar 06 2017 Messi, Barcelona wysłać ostrzeżenie dla...