Archiwum 13 marca 2017

mar 13 2017 Zidane pochodzi cierpliwości firmy Real...
Komentarze: 0

Zinedine Zidane pochwalił jego boku Real Madryt za przybycie dzięki grze test z Realem Betis wygrać 2-1 na Bernabeu w niedzielę i kołaczę rywalizuje Barcelona od szczytu La Liga.

Prawdziwe spadały do ​​kłopotliwej własnej bramki przez bramkarza Keylor Navas w pierwszej połowie, ale odwrócił losy spotkania z nagłówkiem nurkowania z najlepszym strzelcem Cristiano Ronaldo przed przerwą i późnej kapusty bramce kapitana Sergio Ramos z rogu.

Prawdziwe góry klasyfikacji generalnej na 62 punktów, dwa nad Barceloną, która doznała wstrząsu 2-1 porażki na zmaga Deportivo La Coruna cztery dni po ich epickiej 6-1 zwycięstwo nad Paris Saint Germain na Camp Nou wziął je do Ligi Mistrzów ćwierćfinale ,

Betis była trzecia drużyna w czterech meczach na objęcie prowadzenia Realem po Las Palmas i Napoli i przy każdej okazji boku Zidane dostał z powrotem w grze z celem ze zbioru kawałku.

Zidane wycofał również Navas po prawdziwych fanów wygwizdany bramkarza, który zamienił miękkie uderzenie z Antonio Sanabria do własnej bramki i był nie szczęście być wysłany wcześniej w meczu na upending Betis skrzydłowego Darko Brasanac.